Вітаю!

Я Мене звати Сергій Хенкін.

Я народився 6 грудня 1980 р. в славному місті Дніпропетровську в Україні.

Дніпропетровськ В 1995-1998 р. я навчався в дніпропетровському Ліцеї інформаційних технологій.

Став бронзовим призером Всесвітньої олімпіади з інформатики в 1997 р.

IOI'97 Навчався у Дніпропетровському національному університеті на факультеті прикладної математики, де одержав диплом бакалавра з відзнакою в 2002 р. і магістра з відзнакою в 2003 р.

СВРУС В 2001-2002 р. я створив кілька програмних продуктів, які продавав через інтернет.

Intel Влітку 2003 р. пройшов стажування в R&D центрі компанії Intel в Росії, де створював програмне забезпечення для синтеза логічних схем.

Unwiredtec, Inc. В тому ж 2003 році я став першим найманим працівником молодої компанії Unwiredtec, Inc., що розробляла програмні продукти для ринку мобільних технологій. Мені пощастло спробувати себе в багатьох областях: у розробці і тестуванні, підтримці користувачей, навчанні програмістів, керуванні командою та підборі персоналу, організації бизнесу. Це був надзвичайно цікавий період, що продовжувався 5.5 років, включно роки вже у складі Mobile Messenger Pty Ltd, що нас поглинула.

Tel Aviv Я прожив 5 років з 2009 до 2014 в Ізраїлі, у сонячному Тель-Авіві, який дуже люблю.

Google Гуглер із серпня 2011 р. Студентам може стати в нагоді сайт, де я ділюсь цікавою інформацією про можливості у навчанні і кар'єрі.

Палатка Pinguin Tornado 2 Мені подобається ходити з рюкзаком, cздити у вело- та автоподорожі, відвідувати різні країни, вивчати їхні мови, культуру та звичаї, займатися високотехнологічним бізнесом. Я люблю вирішувати складні задачі.

Golden Gate Одружений, є два маленьких сини і донька. Мешкаю та працюю в Маунтін В'ю, Каліфорнія. Якщо ви будете проїздом і матимете бажання зустрітися, дайте мені знати.

Зв'язок Найпростіше зі мною можна зв'язатися так:

  • e-mail: skhenkin@gmail.com
  • skype: skhenkin